e-strefa.org           Polecamy: Domeny internetowe i stabilny Hosting www na mocnych i stabilnych serwerach www.enhost.pl Linki  Dziś jest: 15.08.2020 - Imieniny: - Ilość ofert w serwisie: 16586 ogłoszeń - Osób online: 51Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:

KategoriePolecamyInternetowy album ślubny
Załóż album ślubny online podziel sie wspomnieniami z ślubu z gośćmi weselnymi i przyjaciółmi
przejdź do strony z opisu
Dodaj swój box

PolecamyDodaj banerOgłoszenie zamieszczone dnia 25-02-2019 w kategorii FIRMY I USŁUGI / inne usługi
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie
POZNAJ PRZYCZYNY SWOICH DOLEGLIWOśCI.
Poznaj przyczyny swoich dolegliwości
zrób kompleksową diagnostykę i sprawdź co obciąża organizm
Stosujemy nowoczesną diagnostykę i terapię bioinformacyjną, która z powodzeniem wspomaga i monitoruje leczenie wielu schorzeń, także tych przewlekłych, dolegliwości bólowych bez wykorzystywania środków farmakologicznych.
Wykrywamy problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy. Likwidujemy przyczyny, które je powodują.

Opinie klientów o gabinecie: https://www.znanylekarz.pl/piotr-wyrozebski/

POMIAR OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU
Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i co najważniejsze bezpieczne. Vega Test, wykrywa blisko 90% przyczyn schorzeń i złego samopoczucia. Wykrywa i analizuje obciążenia istniejące w organizmie. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę. VEGA TEST pozwala testować obecność
toksyn wszelkiego pochodzenia, obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych, skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, ołów, rtęć i inne), alergenów, obecność lub braki witamin i minerałów, pozwala przeanalizować dokładne funkcjonowanie narządów i ich układów, jak też naczyń, węzłów chłonnych, sieci nerwowej. Pamiętajmy, że za wieloma chorobami stoją toksyny i infekcje pasożytnicze, pleśń, grzyby, pierwotniaki, a także toksyny wytwarzane w czasie stresu, nagromadzone metabolity, metale ciężkie. Substancje te sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych w narządach. Odpowiednia profilaktyka i zlokalizowanie problemu pozwoli uwolnić się od ryzyka takich schorzeń, jak choćby zawał serca, nowotwory, nadciśnienie, cukrzyca, depresja czy bezpłodność, pozwala nam zlokalizować przyczyny dolegliwości i schorzeń, takich jak: astma, cukrzyca typu II, alergie, borelioza i neuroborelioza, choroby autoimmunologiczne (w tym łuszczyca, toczeń, stwardnienie rozsiane), nadciśnienie, problemy skórne, częste bóle głowy, bóle stawów, bóle niewiadomego pochodzenia, problemy układu pokarmowego i moczowo-płciowego, nadczynność lub niedoczynność tarczycy, zaburzenia płodności, poronienia, przerost gruczołu prostaty, problemy z erekcją, obciążenia wynikające ze stresu i depresji, przewlekłe zmęczenie, opóźniony rozwój etc.

Badanie to daje 96% skuteczności w wykrywaniu obciążeń organizmu przyczyniających się do złego samopoczucia. Metoda jest kompleksowa, szybka i bezinwazyjna. Pozwala na dobór najodpowiedniejszych metod terapii i profilaktyki.

Dzięki badaniu mamy możliwość precyzyjnego opracowania strategii kierowanego i kontrolowanego oczyszczania organizmu z toksyn za pomocą preparatów ziołowych oraz diety, a także sprawdzania jego przebiegu i efektów po przyjęciu konkretnej suplementacji.

DIAGNOSTYKA UKŁADU KRĄŻENIA
Choroby serca i układu krążenia stanowią 50% zgonów. Co roku w Polsce 100.000 osób przechodzi zawał. Nowoczesna, bezinwazyjna i bezbolesna diagnostyka dostarcza szczegółowych informacji o kondycji układu krążenia. Pomiar pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany w tętnicach i sercu. Badanie jest pomocne w profilaktyce, ale także przy monitorowaniu stanu zdrowia w trakcie leczenia i/lub rehabilitacji np. po przeszczepie serca. Pomiar pozwala zobrazować tendencje dążące do zmian miażdżycowych, zaburzeń pracy serca, schorzeń układu oddechowego, niedotlenienia organizmu, wady układu krążenia, nadciśnienia tętniczego. Pomiar pozwala również kontrolować wpływ przyjmowanych leków i rehabilitacji na układ krążenia.

TERAPIA BIOREZONANSOWA BRT
Terapia powiązana jest ściśle z wynikiem diagnostyki DIRP. Jest bezpieczna i nie powoduje skutków ubocznych. Przy pomocy fal elekromagnetycznych o określonej częstotliwości niszczymy wykryte bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i pasożyty, będące przyczyną ponad 90% naszych problemów zdrowotnych. Stosujemy odpowiednie indywidualne programy w celu uzyskania konkretnego efektu terapeutycznego. Każdy cykl terapii BRT składa się standardowo z 12 godzin. Każdy zabieg trwa 3 godziny. Po zakończeniu cyklu 12 godzinnego przeprowadzany jest test, diagnostyka kontrolna (DIRP) w celu zaktualizowania indywidualnego programu BRT oraz sprawdzenia skuteczności przeprowadzonej dotychczas terapii. O kontynuacji bądź zakończeniu terapii BRT decyduje wynik DIRP.

DIAGNOSTYKA ORAZ SKUTECZNA TERAPIA BORELIOZY

Konsultacja przeznaczona jest dla Klientów podejrzewających u siebie zakażenie bakterią - krętkiem boreliozy oraz dla Klientów ze diagnozowaną boreliozą w różnych jej stadiach, którzy chcą podjąć walkę aby się jej pozbyć lub zatrzymać procesy patologiczne, który są już rozpoczęte.
Skuteczna terapia boreliozy jest możliwa. Świadczy o tym coraz większa ilość osób wolnych od infekcji. Metoda, którą się posługujemy, polega na niszczeniu wszystkich form borelii polem elektromagnetycznym o odpowiedniej częstotliwości. Przewaga tej metody nad stosowanym przez medycynę akademicką leczeniem antybiotykami jest między innymi taka, że fale docierają do tkanek, natomiast tylko niektóre antybiotyki penetrują barierę krew-mózg i tylko niektóre działają wewnątrzkomórkowo. Oddziaływanie ich w tym zakresie jest słabe i niekompletne a skutki uboczne ich przyjmowania dotkliwe i długotrwałe. Długie przyjmowanie antybiotyków powodują biegunkę, stan zapalny jelit, pleśniawki, afty, grzybice. Leczenie boreliozy antybiotykami może być bardzo długie, trwać wiele miesięcy/lat, z uwagi na istnienie form przetrwalnikowych bakterii. Cysty umożliwiają bakterii przetrwanie w roztworze antybiotyków i to one odpowiadają za nawroty choroby po zaprzestaniu podawania antybiotyków. Wielkim atutem stosowanej przez nas metody jest to, że nie ma ona żadnych skutków ubocznych a jedynym przeciwskazaniem do terapii jest rozrusznik serca, stymulator.
W ramach wizyty oferujemy diagnostykę, indywidualnie zaplanowaną w dogodnych godzinach terapię BRT likwidującą boreliozę i koinfekcje (zabiegi, suplementacja, zioła), usunięcie toksyn pozostałych po zniszczeniu bakterii dzięki BRT, zalecenia dotyczące dalszego postępowania
Terapia BRT neutralizuje obciążenia bakteryjne borelią i koinfekcjami, pobudza organizm do walki z ukrytymi formami borelii, wzmacnia organizm i układ immunologiczny, likwiduje bóle mięśni i stawów, niweluje stany zapalne, poprawia sprawność układu nerwowego.
Szybka diagnostyka i wdrożenie terapii BRT dają aż 90% szans na skuteczną walkę z boreliozą.

DIAGNOSTYKA ORAZ TERAPIA NARZĄDOWA
Diagnostyka narządowa organizmu urządzeniem medycznym kl. II pozwala uzyskać informację na temat funkcjonowania całego organizmu, dowolnego organu czy układu w naszym ciele – pełny skan i diagnoza w przeciągu niecałej godziny. Identyfikuje zachodzące procesy patologiczne w ich wczesnym stadium, określić choroby i dynamikę ich powstania, uzyskać prognozę rozwoju stanów chorobowych w okresie 1-5 lat naprzód. W końcu rozpocząć leczenie w odpowiednim momencie.
Metoda jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna, dlatego, zaleca się również do diagnostyki w przypadku dzieci.
Aparat pozwala także na skuteczną eliminację wykrytych procesów patologicznych
już na poziomie komórkowym. Zaletą tego badania jest fakt, iż po przeprowadzonej terapii można porównać wynik z tym, który był wykonany przed terapią i sprawdzić jaki jest postęp terapii.

DIAGNOSTYKA ALERGII
Bez bolesnych testów i ukłuć. Szczegółowe, bezinwazyjne testy alergiczne.
Wykrywamy wszystkie główne typy alergii: pokarmowe, pyłkowe, wziewne oraz na dodatki żywieniowe.

DIAGNOSTYKA NIETOLERANCJI POKARMOWYCH
Z bardzo dużą dokładnością wykrywamy nietolerancję ponad 200 składników pokarmowych tj. gluten, laktoza, mięso, słodycze, ryby, warzywa, owoce czy dodatki do żywności. Sprawdzenie reakcji organizmu na składniki pożywienia jest ważne, gdy wiele symptomów w ogóle nie wskazuje na problemy ze strony układu pokarmowego.

WYKRYWANIE I LIKWIDACJA PASOŻYTÓW, GRZYBÓW, WIRUSÓW, BAKTERII
Ze względu na wielkość i nietypowość objawów, zarówno wykrycie boreliozy (choroby od kleszczowej), kandydozy (zakażenia grzybami rodzaju Candida), helicobacter jest bardzo trudne do wykrycia. Często z krwi czy kału wyniki nie dają żadnej konkretnej odpowiedzi. Diagnostyka prowadzona w naszym gabinecie to metoda na pewne wykrycie patogenów w organizmie. Stosowane przez nas metody skutecznie likwidują patogeny bez skutków ubocznych dla organizmu metodą częstotliwościowo - rezonansową. Metoda ta wykorzystuje zjawisko aktywności elektrycznej poszczególnych komórek, zmiany częstotliwości oraz amplitudy pól elektromagnetycznych. Dzięki temu zjawisku istnieje możliwość oddziaływania na komórki człowieka oraz na komórki organizmów znajdujących się w naszym ciele. Zastosowanie zewnętrznych sygnałów o częstotliwościach rezonansowych mikroorganizmów powoduje ich rozpad co pozwala na zniesienie objawów chorobowych wywołanych przez patogeny.

LIKWIADACJA PATOGENÓW BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od teraz możemy także przeprowadzić terapię likwidacji patogenów w Państwa domowym zaciszu.
Jeśli nie mają Państwo czasu na przeprowadzenie terapii w gabinecie, wypożyczymy na określony czas generator, aby wykonywać terapię w domu.

Przed wypożyczeniem generatora, zrobimy szczegółową diagnostykę, przeprowadzimy szkolenie z obsługi aparatu, ustalimy indywidualną terapię likwidacji mikroorganizmów tak, aby jak najbardziej efektywnie wykonać zabieg w domu. Po zakończonej terapii spotkamy się na diagnostyce kontrolnej, aby zweryfikować efekt przeprowadzonej terapii.

KIEROWANA I KONTROLOWANA DETOKSYKACJA ORGANIZMU WG DR. JONASA
Metoda opracowana przez dr Josefa Jonasza z Pragi Czeskiej, wykorzystująca przyrząd pomiarowy do kompleksowej oceny stanu zdrowia pacjenta o nazwie SALVIA i suplementy diety o działaniu detoksykacyjnym JOALIS, pozwalają zdiagnozować i usunąć przyczyny większości dolegliwości i chorób przewlekłych. Salvia to niezwykle skuteczne narzędzie w rękach lekarza lub doświadczonego terapeuty, wykorzystujące metodę EAV (elektroakupunktura wg Volla), pozwalające opracować mapę toksycznych obciążeń organizmu. Nadmiar toksyn, pasożytów i powstające infekcje, w znacznym stopniu przyczyniają się do powstawania różnych schorzeń, dlatego, aby osiągnąć trwałą poprawę zdrowia, należy je usunąć, doprowadzając do równowagi organizmu.
Ta metoda diagnozuje i umiejscawia źródła zaburzeń i ich przyczyny. Wykrywa wszelkie zaburzenia organizmu np. boreliozę, salmonellę, chlamydię, mykoplazmę, różne alergeny itp. Pomaga zdiagnozować i zwalczyć większość chorób cywilizacyjnych a także: ogniska zakaźne (osłonięte otoczką śluzową skupiska wirusów, bakterii i grzybów), infekcje przewlekłe, zaburzenia metabolizmu, obciążenia glutenem, gliadyną, kazeiną, mucyną, toksyny i neurotoksyny (gliadomorfina, gluteomorfiny), toksyny z jelit, autoalergia, obciążenia emocjonalne, obciążenia stresem, obciążenia toksynami organicznymi i nieorganicznymi,
obciążenia w obiegach czynnościowych, błędy żywieniowe, grupy nietolerancji pokarmowych (białka roślinne i zwierzęce, tłuszcze roślinne i zwierzęce, cukry proste i złożone), wolne rodniki, stres oksydacyjny i wiele innych.

Na podstawie wyniku badania możemy dobrać konkretną kurację detoksykacyjną przy pomocy preparatów detoksykacyjnych JOALIS.

ANALIZA NIEDOBORÓW WITAMIN I MINERAŁÓW
Diagnostyka EAV pozwala także na kompleksowe badanie niedoborów minerałów i witamin.
Pomiar niedoborów witamin i mikroelementów odbywa się w trakcie 30 minutowej wizyty. Jest bezbolesna, bezinwazyjna, nie posiada skutków ubocznych. Test precyzyjnie określa niedobory witamin, mikro i makro elementów.

DIAGNOSTYKA OBCIĄŻENIA ORGANIZMU TOKSYCZNYMI METALAMI CIĘŻKIMI
Zatrucie metalami ciężkimi najczęściej dotyczy osób, które mają z nimi kontakt w codziennej pracy. Jednak objawy zatrucia metalami ciężkimi mogą się pojawić także po spożyciu skażonej wody czy żywności, gdyż w tej także występują pierwiastki szkodliwe dla zdrowia. Zatrucie metalami ciężkimi to stan chorobowy wywołany działaniem metali ciężkich. Do tej grupy zalicza się metale ciężkie w postaci mikroelementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu (np. cynk, miedź, żelazo), oraz metale ciężkie zbędne dla procesów życiowych (np. kadm, ołów, rtęć i arsen).


ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSÓW
Jest nowoczesną metodą diagnostyczną umożliwiającą ocenę stanu odżywienia organizmu.
Skład mineralny włosów odzwierciedla wiele równowag fizjologicznych organizmu. Na podstawie ilości 29 pierwiastków (w tym 5 pierwiastków toksycznych) i ich wzajemnych proporcji we włosach opisujemy charakterystyczne cechy metabolizmu badanej osoby.

W wyniku APW składającym się z około 36 – 52 stron dla osoby dorosłej, znajdują się wykresy z wartościami i proporcjami badanych pierwiastków, analizy tendencji zdrowotnych i zaleceń aktywności fizycznej, opis typu metabolicznego, program suplementacyjny, dietę metaboliczną.

APW jest przeznaczona dla osób chcących świadomie dbać o swoje zdrowie, w zakresie profilaktyki zdrowia, wspomagająco w procesach leczenia i w rehabilitacji.
Analiza Pierwiastkowa Włosów jest szczególnie polecana osobom, które mają problemy z zachowaniem kondycji fizycznej i psychicznej, a zwłaszcza o obniżonej odporności organizmu. APW ma zastosowanie w profilaktyce zdrowia dorosłych i dzieci (od 3 roku życia) oraz wspomaganiu leczenia i rehabilitacji. Najczęściej wykonywana jest przy zaburzeniach: gastrologicznych, hormonalnych, neurologicznych, dermatologicznych, układu kostno-stawowego, kardiologicznych.

APW bardzo skutecznie wspomaga leczenie zaburzeń: psycho-emocjonalnych (m.in. depresja, zła reakcja na stres), neurologicznych (m.in. SM, parkinsonizm, padaczka, autyzm), dermatologicznych (m.in. łuszczyca, bielactwo, wypadanie włosów, trądzik), kardiologicznych (m.in. miażdżyca, zawał) i schorzeń kostno-stawowych (m.in. RZS, osteoporoza).

Wykonanie APW jest wskazane osobom narażonym na zwiększony wysiłek (np. praca fizyczna, sport amatorski) i osobom mającym bardzo dużym wysiłek fizyczny (np. sport wyczynowy).

Dzięki APW można zniwelować problemy złego wchłaniania i wydalania (zaburzenia gastrologiczne) co pozwoli na prawidłowe odżywienie i naturalną detoksykację organizmu. Badanie może wykazać możliwość złego wpływu na metabolizm pierwiastków toksycznych, a program suplementacyjny pomoże pozbyć się ich z organizmu.

Dzięki zastosowaniu się do zaleceń suplementacyjnych i dietetycznych zawartych w wyniku szansę w walce z chronicznym zmęczeniem i osłabieniem.

DOBÓR NATURALNEJ SUPLEMENTACJI
Podczas wizyty po przeprowadzeniu badań zalecimy suplementację wspierającą terapię lub detoksykację. Nie sugerujemy jakiej firmy ma być dany suplement ani nie sprzedajemy w gabinecie suplementów. Klient otrzymuje listę zalecanych preparatów i sam zaopatruje się w ulubionym sklepie zielarskim.

OZONOWANIE POMIESZCZEŃ
domu, mieszkania, lokalu, przychodni, gabinetu, szpitala, szkół, przedszkoli, żłobków, szatni, gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych, siłowni
Ozonowanie usuwa mikroorganizmy chorobotwórcze i alergeny. Ozonowanie usuwa brzydkie zapachy. Jest to metoda bezpieczna, szybka i długotrwała. Wykonujemy ozonowanie tylko przy pomocy polskich ozonatorów o dużej wydajności.


NASZĄ DEWIZĄ JEST SKUTECZNOŚĆ!

Przyjdź, sprawdź, poleć innym!

Gabinet Terapii Naturalnych
ul. Traugutta 7 lok. 120
11-400 Kętrzyn
Rezerwacja wizyty: tel. 602 423 700


Dane :

Piotr Wyrozębski
E-mail: gtn-ketrzyn@wp.pl
Telefon: 602423700
Miasto: Kętrzyn
Region: warmińsko-mazurskie


Tagi ogłoszenia: Gabinet Terapii Naturalnzch
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 138 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.


 


Wyróżnij ogłoszenie.

Co to jest "Wyróżnienie ogłoszenia" ???

* Twoje ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu e-Strefa.org (zobaczy je więcej ludzi!),
* Twoje ogłoszenie będzie podświetlone jaskrawym żółtym kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć,
* Pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że je KAŻDY ZAUWAŻY,
* Ogłoszenia wyróżnione emitujemy przez okres 2 tygodni od chwili opłacenia wyróżnienia,
* A to wszystko za jedynie 3zł + VAT, płatne szybko i łatwo!
* NAPRAWDĘ WARTO!

Ogłoszenia wyróżnione obsługiwane są przez dotpay.

Regulamin usługi dostępny: tutaj
Kontakt: kontakt lub info@e-strefa.org

Koszt wyróżnienia: 3,69zł  za 14 dni emisji.

Opcja chwilowo niedostepna.

« Powrót